Erenköy, Ethem Efendi Cd. 74, 34738 Kadıköy/İstanbul
Telefon : 0216 408 2005

Uzman Hakkında Detaylı Bilgi

Depresyon, Obsesif Kompulsif Bozukluk - OKB, Panik Bozukluk, Panik Atak, Sosyal Fobi, Vajinismus, Cinsel işlev Bozuklukları, Travma Sonrası Stres Bozukluğu – TSSB, Yas, Anksiyete/Kaygı Bozuklukları, Fobiler, İletişim Becerileri, Sınav Kaygısı, Stres Yönetimi, Öfke Kontrol Bozuklukları, Duygu-Durum Bozuklukları, Yeme Bozukluğu, Aile İçi Şiddet, Davranış Bozuklukları, Uyku Problemleri, Kanser Psikolojisi gibi alanlarda ağırlıklı olarak çalışmaktadır.

Uzman Psikolog
Müge Olgun

Uzman Psikolog
Müge Olgun

Yetişkin, Genç Yetişkin, EMDR, BDT, Cinsel Terapiler, Psiko Testler

2014 yılında Yeditepe Üniversitesi Psikoloji Bölümünden mezun olduktan sonra 2016 yılında Üsküdar Üniversitesi Klinik Psikoloji Bölümünden uzmanlığını almıştır. Mesleki gelişim amaçlı üniversitelerden aldığı eğitimler haricinde Türk Psikologlar Derneğinden "Minnesota Çok Yölü Kişilik Envanteri", "Wisc-4 Çocuklar için Zeka Testi", "Nöropsikolojik Testler" eğitimlerini almıştır. Prof. Dr. A. Kadir Özer'den "Rorschach Kişilik Testi eğitimini, Prof. Dr. Sedat Özkan'dan Psiko-Onkoloji eğitimini,  Prof. Dr. Hakan Türkçapar'dan "Bilişsel Davranışçı Terapi" eğitimini, Prof. Dr. Emre Konuk'tan EMDR Terapisi eğitimini, Uzm. Dr. Hülya Bingöl Çağlayan'dan Attentioner(Dikkat Toplama) eğitimini alarak psikoterapist ve psikolojik testler uygulayıcısı olarak çalışmlarını sürdürmektedir.

2014 yılından itibaren hem devlet hem özel kurumlarda staj ve süpervizyon süreçlerini tamamladıktan sonra 2015 yılının sonlarında uzmanlaşarak psikoterapilere başlamıştır.