Erenköy, Ethem Efendi Cd. 74, 34738 Kadıköy/İstanbul
Telefon : 0216 408 2005

Uzman Hakkında Detaylı Bilgi

Kilo yönetimi, hastalıklarda beslenme, anne-çocuk beslenmesi, sporcu beslenmesi, ergenlerde beslenme, toplu beslenme sistemleri, vegan-vejeteryan beslenme gibi konularda beslenme danışmanlığı hizmeti vermektedir.

Diyetisyen Meltem Geyik

Diyetisyen Meltem Geyik

Kilo yönetimi, hastalıklarda beslenme, anne-çocuk beslenmesi, sporcu beslenmesi, ergenlerde beslenme, toplu beslenme sistemleri, vegan-vejeteryan

İstanbul Medipol Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Beslenme ve Diyetetik anabilim dalından, onur öğrencisi olarak mezun olmuştur. Medipol sağlık grubu başta olmak üzere çeşitli hastane, klinik ve şirketlerde, değerli diyetisyenlerle beraber staj yapma imkânı bulmuştur. Sporcu beslenmesi, sezgisel beslenme, onkoloji ve beslenme, anne ve çocuk beslenmesi gibi pek çok alanda eğitimlere, seminerlere, kongrelere katılmış ve çeşitli projelerde bulunmuştur. Lisans tezini 'yetişkinlerde süt ve süt ürünleri tüketimi ve tercihleri’ konusunda yazmıştır. Mezun olduktan sonra özel bir pilates stüdyosunda çalışmıştır. Aynı zamanda 2020 Haziran ayından bu yana online diyet ve beslenme danışmanlığı hizmeti vermektedir. Beslenme ve psikoloji üzerine çeşitli blog yazıları ve podcastleri bulunmaktadır. Kilo yönetimi, hastalıklarda beslenme, anne-çocuk beslenmesi, sporcu beslenmesi, ergenlerde beslenme, toplu beslenme sistemleri, vegan-vejeteryan beslenme gibi konularda beslenme danışmanlığı hizmeti vermektedir.
Tüm bunlara ek olarak; diyetisyen kimliğinin yanı sıra Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık ana bilim dalında 2018 yılından bu yana eğitim görmekte ve mesleğini psikolojiyle bağdaştırmayı, sağlıklı beslenme alanında en doğru rehberliği sunmayı amaçlamaktadır.